poniedziałek, 26 maja 2014

Po-Borowiackim


XIV Boro za nami. 

Kilka historii było. Na przykład burza. Wcale nie mała - wielu zawodników cofnęła do bazy, a dzieciom niemal odwołaliśmy ostatni etap. Nie mieliśmy klamerek, a karty startowe jakoś trzeba było suszyć. Niektórzy startowali ambitnie - był gość, który punkty 7A i 7E zgarnął w 13 minut. Starwormser znowu coś zgubił - tym razem kompas i niezbędne wycinki z mapy. A trzech biegaczy zgarnęło więcej punktów niż rowerzyści!
Rogaining wygrał Andrzej Buchajewicz zdobywając 117 punktów. O niemal 20 punktów wyprzedził najgroźniejszych rywali oraz najlepszych rowerzystów. Drugi Paweł Ćwidak i trzeci Karol Wroński nazbierali 99 punktów. Gromuś i Krzysiek nie obronili swojego zeszłorocznego mistrzostwa. Najlepsi wśród juniorów - Agnieszka Pozorska i Mateusz Cherek mieli 56 pkt.
Na MTBO nalepsi okazali się rowerzyści z Kościerzyny - Marcin Synakowicz i Paweł Kamiński. Byli trochę szybsi od Marcina Owczarskiego który tak jak oni wyjeździł  97 punktów. Na trzecim miejscu zaledwie o jeden punkt mniej - "nasi": Szymon Belka i senior Marek Redlarski.
W Pucharze Polski młodzików startowano na trzech etapach: biegowym, miejskim i typowo inowskim. Dwa pierwsze zespoły nasze LUKS-polowskie: Tomasz Czarnowski i Hubert Socha pierwsi, Grzegorz Kotlęga i Patryk Pliszka drudzy. Brąz dla Osia - Filip Chudecki i Jakub Torbicki.
Dziękujemy Julce, Patrycji, Magdzie i Justynie za pomoc w czynie. A sponsorom za środki które zapewnili: Gmina Czersk, Zrzeszenie LZS, Natural Born Runners, Jubiler Smorczewski.

Już teraz zapraszamy na jubileuszowy XV. Coś extra pewnie wymyślimy :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz